عناوین اصلی
یاسوج- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:
غلامحسین حکمتیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد آبگرمکن در روستاهایی از جمله سیلاب و کلوار، زیلایی، رودریش، سرخون طسوج، سرفاریاب و پنبه زار قلعه رئیسی نصب شده اند.
25 دی 1398 ساعت 11:59
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری از کنترل و ذخیره روان آب ها خبر داد و گفت:
مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در پی بارش های چند روز اخیر سه میلیون یکصدو شصت دو هزار متر مکعب از رواناب های استان کنترل شد و برای تغذیه صفره آب های زیر زمینی ذخیره شد.
23 دی 1398 ساعت 10:17
مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۱۵برابری تخریبگران عرصه‌های منابع طبیعی خبر داد و گفت:
مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۱۵برابری تخریبگران عرصه‌های منابع طبیعی خبر داد و گفت: بر اساس قانون، مجازات متخلفان عرصه‌های منابع طبیعی ۱۵ برابر شده است
10 دی 1398 ساعت 15:35
مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:
9 دی 1398 ساعت 15:29
تصرف اراضی ملی به بهانه ایجاد قبرستان در یاسوج
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، نشست هم اندیشی معتمدان و ریش سفیدان حومه اطراف شهر یاسوج با مدیرکل و معاونین منابع طبیعی و آبخیزداری استان با حضور معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در خصوص ساماندهی قبرستان های اطراف شهر یاسوج برگزار شد.
4 دی 1398 ساعت 13:19
ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت:
گچساران - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: عملیات اجرایی کپه کاری در ۲۵۰هکتار از جنگل های منطقه دینکوه شوش از توابع این شهرستان آغاز شد.
3 دی 1398 ساعت 13:53
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: ۲۵ میلیارد ریال اعتبار به اجرای طرح سنگ ملاتی چاه تلخ و ده بزرگ از توابع این شهرستان اختصاص یافته است
3 دی 1398 ساعت 13:48
بازدید خبرنگاران از پروژه های آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد
به گزارش خبرنگار مهر، معاون آبخیزداری منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد عصر سه شنبه در حاشیه این بازدید، گفت: از ۹۷، یکصد هزار متر مکعب عملیات سازه‌ای در استان انجام شده است.
3 دی 1398 ساعت 13:7
معاون آبخیزداری منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:
معاون آبخیزداری منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد از خرید ۷۲۰ دستگاه آبگرمکن خورشیدی برای جلوگیری از قطع درختان خبر داد.
3 دی 1398 ساعت 12:42
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان خبرداد:
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، محمد داور از توقیف یکدستگاه وانت سایپا حامل چوپ بلوط جنگلی در مسیر جاده اصفهان_یاسوج توسط نیروهای یگان حفاظت شهرستان دنا خبر داد و گفت: امروز طی گشت نیروهای یگان حفاظت شهرستان دنا یک دستگاه حامل چوب بلوط جنگلی را توقیف شد.
1 دی 1398 ساعت 14:8
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا