پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت عید سعید فطر

  

بازدید : 16 13 ارديبهشت 1401 ساعت 8:23 شماره :96015
پیام تبریک سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد
پیام تبریک سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت عید سعید فطر
 

پیام تبریک سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک سرپرست  منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت عید سعید فطر

جاوید بخت سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است : بسمه تعالی عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت صدشکر که این آمد و صدحیف که آن رفت پایان هر عبادتی، عیدی است که برازنده آن عبادت است […]

جاوید بخت سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است :

بسمه تعالی

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت صدشکر که این آمد و صدحیف که آن رفت

پایان هر عبادتی، عیدی است که برازنده آن عبادت است و رمضان در ایستگاه فطر به بار می‌نشیند و بال می‌گشاید. رمضان، فصل وصل است و فطر ضیافت‌گاه وصال.

عید فطر، روزی از بی‌شماری ایام نیست، بلکه این روز پایان یک ماه و آغاز یک راه است. پایان ماه اشک‌ها و لبخندها، رحمت‌ها و انتظارها، عفوها و استغفارها، پایان هنگامه‌های قشنگ افطار، سحرهای زیبا، لحظه‌های مناجات با خدا، و آغاز راهی برای بازگشت، فصلی برای شکفتن و ترنمّی برای بازیافتن خود.

عید فطر، روزی است که فطرت خداجوی آدمی به خویش باز آمده و پس از یک ماه ریاضت و معنویت، صفا و معرفت یافته و غبار از رخسار برگرفته است. از این روست که عید فطر در حقیقت عید فطرت است.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف استان کهگیلویه وبویراحمد به ویژه همکاران بزرگوار در مجموعه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد، فرارسیدن عید سعید فطر را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

جاوید بخت

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه وبویراحمد

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :