پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمدبه مناسبت روز معلم

  

بازدید : 12 12 ارديبهشت 1401 ساعت 8:12 شماره :96014
پیام تبریک سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد
پیام تبریک سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمدبه مناسبت روز معلم
 

پیام تبریک سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمدبه مناسبت روز معلم

پیام تبریک سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمدبه مناسبت روز معلم

سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد در پیامی فرارسیدن روز معلم و هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم را به جامعه بزرگ فرهنگیان تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است: تعالی، رشد و توسعه هر جامعه در گرو آموزش و پرورش صحیح است، آمیختن علم و عمل و آراستن تحصیل با فضایل اخلاقی […]

سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد در پیامی فرارسیدن روز معلم و هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم را به جامعه بزرگ فرهنگیان تبریک گفت.
متن این پیام به شرح ذیل است:
تعالی، رشد و توسعه هر جامعه در گرو آموزش و پرورش صحیح است، آمیختن علم و عمل و آراستن تحصیل با فضایل اخلاقی و تهذیب میسر نیست مگر به همت استادان و معلمان دانشمند و از خود گذشته.
ایمان دارم معلم اثرگذارترین عامل محوری و موثر در توسعه و تعالی آموزش و پرورش است.
هفته بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت یاد و خاطره‌ی معلم شهید مرتضی مطهری، فرصتی مغتنم است تا مراتب سپاس خود را تقدیم معلمانی نمایم که کاروان زندگی بشر، در مسیر حرکت خود هرگز از قافله‌ سالاری و طلایه داری ایشان بی نیاز نبوده است.
اینجانب به نوبه خود ضمن ارج نهادن به مقام شامخ استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن هفته معلم را حضور همه معلمان و استادان فرهیخته و فرهنگ آفرین تبریک عرض کرده و توفیق روزافزون این عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

جاوید بخت
سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :