پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کشف یک تن زغال و هیزم قاچاق در کهگیلویه وبویراحمد

  

بازدید : 35 14 اسفند 1400 ساعت 8:34 شماره :94128
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کهگیلویه وبویراحمدخبرداد:
کشف یک تن زغال و هیزم قاچاق در کهگیلویه وبویراحمد
 

کشف یک تن زغال و هیزم قاچاق در کهگیلویه وبویراحمد

                                   

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کهگیلویه وبویراحمداز کشف بیش از ۶۰۰کیلو گرم زغال و۴۰۰کیلو گرم هیزم قاچاق از ۴خودرو در استان خبر داد.

                                       
کشف یک تن زغال و هیزم قاچاق در کهگیلویه وبویراحمد
                                                                                                                                                                               

سرهنگ محمد داور در گفت و گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: در پی گشت شبانه روزی نیرو های یگان حفاظت منابع طبیعی در سطح استان در ۴۸ ساعت گذشته از ۴خودرو۶۰۰ کیلوگرم زغال و۴۰۰کیلو گرم هیزم کشف و ضبط شد و متهمان برای سیر مراحل قانونی و تشکیل پرونده به دادسرا و خودرو ها به پارکینگ منتقل شدند.

 

 

وی با اشاره به رفع تصرف اراضی ملی بیان کرد: در ۴۸ساعت گذشته در پی دریافت خبری باشماره تلفن ۱۵۰۴ مبنی بر تخریب وتصرف در اراضی ملی بلافاصله نیروهای منابع طبیعی در منطقه حاضر شدند.

 

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:حدود ۷هکتار از اراضی ملی در استان برابر تبصره ۱ماده ۵۵ رفع تصرف شده است.

 

 داور با اشاره به اینکه منابع طبیعی وبخصوص درختان بلوط سرمایه ملی هستندکه توسط سودجویان چپاول و غارت می شوند، بیان کرد: برخورد قاطع و قانونی با این گونه افراد در اولویت کاری نیروهای منابع طبیعی کهگیلویه وبویراحمد است.

 

 وی گفت: شهروندان هرگونه اخبار و اطلاعات در این رابطه را از طریق سامانه گویای ۱۵۰۴ اطلاع دهندتادرکمترین زمان ممکن از هرگونه تخریب تصرف در عرصه های منابع طبیعی جلوگیری شود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :