پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اختصاص 100 میلیارد تومان برای مقابله با آتش‌سوزی در جنگل‌ها و مراتع
 
بازدید : 144 12 تير 1398 ساعت 17:53 شماره :61669
معاون فنی یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها ، مراتع وآبخیزداری کشورگفت:
اختصاص 100 میلیارد تومان برای مقابله با آتش‌سوزی در جنگل‌ها و مراتع
 

به گزارش پایگاه خبری اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کهگیلویه وبویراحمد، کارگاه آموزشی پیشگیری و اطفاء حریق با حضور حیدر ابراهیمی‌فر معاون فنی یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها ، مراتع وآبخیزداری کشور، یاماشیتا از کشور ژاپن، معاونین و مسئولین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و مسئولین یگان حفاظت و نیروهای یگان حفاظت شهرستانهای تابعه برگزار شد.


در ابتدای این نشست ابراهیمی‌فر به برخی عملکرد یگان حفاظت کشور اشاره کرد و گفت: دو جلسه با کمیسیون برنامه بودجه و کشاورزی برگزار کرده‌ایم؛ همچنین از طریق وزارت دفاع و مدیریت برنامه‌ریزی برای اختصاص 100میلیارد تومان به حریق صورت گرفته است.

معاون فنی یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها ، با اشاره به خرید تجهیزات یگان منابع طبیعی گفت:  تهیه خودروی گشت و خودروی حریق،  ایجاد شبکه رادیویی و همچنین تخصیص اعتبارات از صندوق توسعه ملی در راستای آموزش و احیاء از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

در ادامه قدرت‌الله نوریان معاون برنامه‌ریزی و توسعه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: همکاران منابع طبیعی به بطور شبانه روز در خاموش کردن آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع حضور دارند.